KIS Plzeň

Informační centrum Plzeňského kraje.

Informační centrum Plzeňského kraje.

Festival 20. – 22. března na Výstavišti v Praze Holešovicích

Když bio, tak na Festivalu Evolution

Festival_evolution_LOGO_2014110.jpg V březnu je jen jedno místo, kde seženete pod jednou střechou biopotraviny, ekologické a přírodní produkty a navíc ještě načerpáte informace o zdravém životním stylu přímo od odborníků a praktiků. Tím místem je Festival Evolution, který proběhne od 20. – 22. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

 

3 dny, 7 sálů, 210 přednášejících a 450 vystavovatelů. To je v řeči čísel stručné představení Festivalu Evolution. Potřebujete ještě větší důkaz, že návštěva této akce s podtitulem festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak, stojí za to?  Pokud patříte k vyznavačům zdravého životního stylu, neměli byste třetí březnový víkend na holešovickém výstavišti chybět.

2_1.jpgOd biopotravin k prevenci nemocí

Festival každoročně na jaře představuje řadu novinek z oblasti bio a zdravé výživy, a to od základních potravin, přes kávu, čokoládu, doplňky stravy, až po využití léčebného potenciálu konopí. Kvalitní výživa je totiž jednou z nejlepších investic, kterými můžete dlouhodobě prospět svému zdraví. Potraviny na festivalu nebudete moci jen zakoupit, ale také se o nich dozvědět mnoho užitečných informací. Na přednáškách i diskuzích se bude hovořit o vhodném výběru potravin i o tom, zda se opravdu vyplatí investovat do výživových doplňků.