Digitální svět se mění velmi rychle. A tyto změny mají vliv i na náš každodenní život. Bez elektronické komunikace s úřady se dnes už neobejdou nejen podnikatelé, ale i běžný občan.
Úřady v České republice činí kroky pro to, aby komunikace s nimi byla snazší a jednodušší, než tomu bylo doposud.
A my Vám chceme ukázat, jaké možnosti máte k dispozici a jak s jejich pomocí snadno a bezpečně se státem komunikovat a pracovat. Neztrácejte čas ve frontách na úřadech a zjednodušte si práci.
Během webináře si vyzkoušíte:
Založení živnosti
Portál Moje daně
E-portál České správy sociálního zabezpečení
Portál občana
Datová schránka
Bankovní identita
Budeme rádi, a proto i jsme tento webinář připravili, když tyto poznatky předáte i Vašim studentům a žákům – budoucím absolventům, aby si po ukončení studia mohli jednodušeji otevřít živnost a začít podnikat.
Proto samozřejmě pořízený záznam odborné části umístíme na stránky www.agronavigátor.cz, kde ho budete moci používat pro Vaši praktickou výuku.
Připravili jsme webináře, které mají omezený počet účastníků - 40 - na jeden kurz. Je to proto, abyste se mohli aktivně vyptávat, zkoušet si to, co Vám naši 2 lektoři budou ukazovat a vysvětlovat a správně se Vám věnovat.
Budeme jej pořádat ve 2 termínech, opět v čase po poledni, aby Vám nenarušovaly Vaši výuku.
Webinář je určen pro učitele odborných předmětů na středních odborných školách se zemědělským zaměřením.
Podrobné informace a pozvánka na akci