Nový program MBA

Studium

PIBS – MBA program se zaměřením  na zemědělství a potravinářství

Pražská mezinárodní manažerská škola (PIBS) ve spolupráci s Ústavem zemědělské ekonomiky a informací (ÚZEI) nabízí nový program  Master of Business Administration (MBA) pro management v zemědělství a potravinářství.

Využijte  příležitostí  a  výhod,  které  vám  spojení pražské mezinárodní manažerské školy a Ústavu zemědělské ekonomiky a informací nabízí.

Zkušenosti dvou renomovaných organizací zaručují zcela unikátní propojení moderního managementu a jeho aplikace v oblasti zemědělství a potravinářství.

Program poskytne jedinečnou příležitost pro manažery a profesionály z oblasti zemědělství a potravinářství možnost získat špičkové ekonomicko-manažerské vzdělání v prostředí Pražské mezinárodní manažerské školy (PIBS). Škola v průběhu 30 let přivedla k vrcholovému managementu úspěšných institucí a podniků více než 1800 studentů. Partnerství s ÚZEI garantuje propojení nejnovějších trendů managementu s vědou, výzkumem i zemědělskou praxí. ÚZEI se svojí 100letou tradicí v oblasti zemědělských dat, statistiky, výzkumu, vývoje a navazujícího vzdělávání a poradenství zajišťuje aplikační a praktickou část programu. Toto spojení vám umožní učit se na příkladech z praxe. Díky sdíleným praktickým zkušenostem budete připraveni čelit výzvám, které konkurenční prostředí dnešní doby 4.0 přináší a budete o krok před konkurencí.

První semestr bude zahájen v 1. kvartálu 2022.

Více informací zde.

Logo MBA
logo MBA.png